merci Petits

merci together

Nejlépe chutnají společně

merci together jsou lahodné plněné čokoládové pralinky v 5 neodolatelných příchutích – pro chvíle radosti s vašimi přáteli a známými.

merci together

Pestrý výběr lahodně plněných pralinek v příchutích Nugát & křupinky, Crème Brûlée, Karamel & brownie, Cappuccino a Mandlový krém.

merci together

Nutriční údaje

Výživové údaje

Na 100 g

Na kus (9,3 g)

Na kus %*

Energetická hodnota 2344 kJ / 562 kcal 218 kJ / 52 kcal 3%
Tuky 35,6 g 3,3 g 5%
z toho nasycené mastné kyseliny 19,0 g 1,8 g 9%
Sacharidy 51,1 g 4,8 g 2%
z toho cukry 48,1 g 4,5 g 5%
Bílkoviny 8,2 g 0,8 g 2%
Sůl 0,33 g 0,03 g <1%

*Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Kolekce plněných bonbonů z mléčné čokolády.

Složení: cukr, sušené plnotučné mléko (16,4 %), kakaové máslo, rostlinné tuky (palmový, bambucký, kokosový), lískové ořechy (6,9 %), kakaová hmota, laktóza, sušené podmáslí, syrovátkový výrobek, mandle (2 %), glukózový sirup, pšeničná mouka, sušené odstředěné mléko, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory: sójový lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin; máselný tuk, fruktóza, zahuštěné odstředěné mléko, káva, dextróza, aromata, sušená smetana, jedlá sůl, kypřicí látky: uhličitany amonné, uhličitany sodné, uhličitany draselné; karamelizovaný cukrový sirup.

Mléčná čokoláda: Obsah kakaové sušiny nejméně 32 %.

Může také obsahovat jiné skořápkové plody, arašídy a vejce.


Poměr jednotlivých druhů bonbonů se může lišit v závislosti na výrobě.

Poznámka

Údaje o složení a zaokrouhlené průměrné nutriční hodnoty se vztahují na aktuální receptury. Pokud dojde ke změnám, je možné, že budou produkty k dostání ve stávajícím i novém složení, takže doporučujeme údaje případně porovnat s údaji na balení. V přechodných obdobích mohou být odchylky dány také novými požadavky právních předpisů nebo změnami dalších rámcových podmínek.

Nutriční informace
Nutriční informace